Кубок Голови наш!

Скарбничка нашої школи поповнилася ще однією перемогою. Цього разу наша команда #Вкрейдіпоколіна# стала кращою у Лізі Сміху на Кубок голови Чаплинської селищної ради.  

Всього у заході, який відбувся у Чаплинському культурно-мистецькому Центрі 1 квітня, взяли участь 5 команд від навчальних закладів Чаплинської селищної ради.

Номери оцінювало  журі, до складу якого ввійшли предствники різних сфер діяльності. 

Наша команда, яка складалася переважно з учнів 9-А класу (класний керівник Скараєва С.І), стала кращою у всіх випробуваннях: полотно нa вільну тему, пародія на телевізійну програму та музичний номер. Впевнені, їх іскорометний гумор та вміння увійти в образ запам’ятають всі надовго. Знайомтеся ближче! До складу команди увійшли Царюк Антон, Рибчук Стас, Білоущенко Дмитро, Збризький Сергій, Стремський Дмитро, Волощук Анна, Дрозд Тетяна та Фещук Каріна. Всі отримали неоціненний досвід, масу позитиву та солодкий смак перемоги.

Щиро вдячні всім, хто допоміг підготувати команду: Ніколенку Олекію (10-А), Скараєвій Світлані Іванівні, Васик Людмилі Тимофіївні, Козуб Ользі Дмитрівні, Харченко Наталі Андріївні, Мончик Тетяні Миколаївні та Добрянській Світлані Анатоліївні.

Кубок Голови наш!

Разом з тим порадвали і цінні призи від спонсорів конкурсу: гіроскутери, принтер, ноутбук, м’ячі, сертифікати. Їх отримали і учасники команди і навіть ті, хто не входив в основний склад, а був помічнком. 

Візитка команди

Пародія на кастинг “Танцюють всі” команда “В крейді поколіна”
Конкурс пісні

Дякуємо за підтримку і чудові призи командам – учасникам Першої Чаплинської Ліги сміху: Чаплинському селищному голові Олексію Фаустову, депутату обласної ради Євгену Рищуку, депутату селищної ради Оксані Богдан, директору сільгосппідприємства «Рін-Агро» Ігорю Окуненку, директору ТОВ «Чаплинський комбікормовий завод» Миколі Куцаку, директору з виробництва «Органік Сістемс» Віталію Вірченку, директору ТОВ «Сивашенергопром» Андрію Немченку, приватному підприємцю Петрові Лелеку!

Подобається

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *