Новий рік для солдата

Педагогічний та учнівський колектив взяли участь у акції «Подаруй солодощі солдату» і підготували обереги, саморобки героїчним воїнам.

Представники педагогічного колективу Козуб О.Д. та Бурейко Л.В. разом з активістом школи Чикирендою А. привітали бійців військових частин А0284 та А 1032 з новорічними святами. З наших уст звучала одна спільна думка:

“Бажаємо Вам здоров’я, миру, перемоги. Дякуємо за те, що ви захищаєте дітей, батьків, усіх українців.”

Від щирого серця у вітаннях звучали слова подяки і любові до наших захисників України: «Ми дуже вдячні вам за мирне небо, за тихі ночі та спокій у нашому селищі. Прийміть ці солодощі від нас, в знак, вдячності і пошани до того, що ви робите не тільки для нас, а й для усієї нашої країни.

Хай символ Новорічних і Різдвяних свят принесе вам терпіння, віру, силу і мужність! І знайте, учні і вчителі ОЗ НВК «Чаплинська школа-гімназія»,  пишаються вами. І вірять в те що землі нашої країни будуть разом!

Україна єдина!»

Нашим воїнам дуже приємно було отримати теплі вітання від дітей у ці новорічні свята, позаяк вони частиночку своєї душі вклали у ці подарунки, ставши для солдатів янголами-охоронцями. Тому хочеться побажати всім нам прекрасних новорічних свят, мирного неба над головою, а українським солдатам повернутися живими і з перемогою. Нехай ясна Різдвяна зірка осяває оселі й серця, сповнюючи їх теплом і даруючи світлі помисли, мрії й почуття.

 

 

 

 

 

 

Подобається

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *