Легка атлетика – королева спорту

   Г.Добрянський,

вчитель фізичної культури

   

По-весняному теплим видався день 21 квітня 2018 року .В цей день на центральному стадіоні пройшли легкоатлетичні змагання серед учнів  навчальних закладів Чаплинської ОТГ. До програми змагань входили такі дисципліни: біг 100,400,800,1500 метрів, стрибки в довжину з розбігу та штовхання ядра. Наша команда буланайчисельнішою серед інших учасників змагань. Цей вид спорту полюбляють в ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія». Тому й учасників та вболівальників було немало. Всі напружено чекали початку змагань. І ось нарешті – ця мить настала.

            Про початок змагань та порядок їх проходження до відома всіх учасників довела головний суддя змагань – Яцюк Н.А. До складу суддівської бригади вчителі фізичної культури та працівники ДЮКФП на чолі з беззмінним директором – Бурейко В.В. Весняний настрій,тепла погода,піднесення та віра в перемогу дала змогу достойно виступити спортсменам нашої команди та зайняти призові місця:

  • біг 100 м(1 м)-Шаповаленко А, Грабко О, Сікотинський І.
  • біг 400м(1м)-Коноваленко В, Оріховська Т, Біцюк Д.
  • біг 800 м(1м)-Трюхан О,Сікотинський І,Коцюбський Д.
  • біг 1500м(1м)-Ніколєнко О,Царюк А.
  • стрибки у довжину з розбігу – Біцюк Д., Струмілова В., Михайловський І., Коноваленко В.
  • штовхання ядра – Струмілова В., Пальна М, Почвірний М.

        Завжди поряд з учнями були їх вчителі Чергінська К.І та Добрянський Г.О., які підтримували, допомагали, давали настанови. Боротьба була запеклою, адже іноді в боротьбу треба було вступати не тільки з суперником, а й з собою.

       Але все ж таки ми перемогли і зайняли почесне 1 місце. Тож побажайте нам вдалого виступу на обласних змаганнях у м.Херсон.

        Вболівайте за нас! Займайтеся спортом! МІЦНОГО ВСІМ ЗДОРОВ’Я!

                                                   

Подобається

2 коментарі до “Легка атлетика – королева спорту”

  1. Наші вчителі фізичного виховання – найкращі! Їх люблять і довго пам’ятають діти не лише за науку, а й за людяність, щирість і тепло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *