Віхи історії

Віхи історії

2001 р. – школа отримує статус школи-лабораторії Університету менеджменту освіти НАПН України

2001 р. – школа приймає участь у Всеукраїнській виставці «Інноваційний поступ освіти Херсонщини»

2001 р. – школа – переможець обласного  конкурсу «Школа Херсонщини – 2001»

2001р. – Чаплинська загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів перейменована у Чаплинську спеціалізовану школу № 1 І-ІІІ ступенів.

2004 р. –  школа приймає участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Освітній моніторинг як механізм адаптивного управління загальною  середньою освітою»

2008р. –  школа –  переможець обласного конкурсу «Школа Херсонщини – 2008» у номінації «Школа нової генерації»

2010р.  –  школа –  переможець обласного конкурсу «Школа Херсонщини – 2010» у номінації «Школа успіху».

2010р. –  школа отримує сертифікат НАПН України за активну участь у роботі Другої Всеукраїнської виставки «Інноватика в освіті України»

2011р. – школа визнана «Флагманом сучасної освіти України»

2012р. – Чаплинська спеціалізована школа № 1 І-ІІІ ступенів переіменована на навчально-виховний комплекс «Чаплинська школа-гімназія» Чаплинської районної ради Херсонської області

2012р. – школа визнана переможцем Всеукраїнського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах Міністерства освіти і науки України.

2013-2014н.р. – школа приймає участь у проекті Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

2014р. – школа стає лауреатом Всеукраїнського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах Міністерства освіти і науки України

2014р. – школа приймає участь у роботі ІІ всеукраїнської науково-практичної конференції «Теоретико-методологічні засади управління навчальним закладом: розвиток творчого потенціалу дитини та педагога»

2015 р. – участь у ІІІ фазі спільного проекту Європейського Союзу та програми розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».

2016 р. – школа проходить атестаційну експертизу, за результатами якої підтверджено  здатність закладу до здійснення  навчально-виховного процесу на рівні державних стандартів освіти.

2017 р. –  школа отримує статус опорної . До Опорного закладу навчально-виховного комлексу “Чаплинська школа-гімназія” входять: НВК «Чаплинська школа-гімназія», Кучерявоволодимирівська і Червонополянська філії.

2013-2018 р.р. – школа береучасть у Всеукраїнському експерименті «Формування іміджу навчального закладу нового типу в умовах регіону».

На даний час школа співпрацює з Університетом менеджменту освіти, лабораторією дидактики, інститутом обдарованої дитини НАПН України

 

Подобається

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *