Із життя 2 – В класу

Жогло Т.О., класний керівник 2-В класу

Дуже приємно , коли  доросла людина з почуттям великої вдячності згадує свою школу і рідних вчителів,  своє шкільне  життя.Тому весь класний колектив   2- В  працює так, щоб у кожному прожитому дні у школі було щось неповторне, незабутнє, таке, що залишиться на все життя.

Цікавою і змістовною була зустріч із випускником нашої школи. А нині воїном – прикордонником  Збройних Сил України Парпалєсом Олексієм.  Я розповідала своїм школярам, як колись Альоша вчився, за якою партою сидів. А пройшов час –і він із задоволенням прийшов до нас, як  захисник кордонів держави і  нашого мирного життя. Ніколи не думала , що він, найменший хлопчик класу, стане  учасником військових дій, буде рятувати життя людей, матиме нагороди президента і так вміло та чітко розповідатиме дітям про зброю, війну. Ми привітали воїна зі святом, з народженням маленької донечки, а також приготували поздоровлення його друзям і просили передати їм вітальні листівочки та листи.

    Дуже подобається учням 2-В класу бути учасниками гри «Поле чудес». Зимова гра була присвячена зимовим  святам.  10 травня  ми провели чергову зустріч.  Тема гри присвячена здоров’ю, правилам безпеки, перевірці знань, умінь і навичок дітей. Усі учні приймали участь у змаганнях. Заслуженим переможцем став Антіпов Нікіта. Учасники отримали призи, які своїми руками зробила мама Куліша Мишка-це запашне мило

Подобається

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *