Тиждень іноземних мов 2018/2019

Відеозвіт МО ІМ 2018-19

З 18 по 22лютого 2019 року під гаслом  «Вчи Іноземні з задоволенням» було проведено тиждень іноземних мов. Завдяки кваліфікованим  учителям, майстрам своєї справи – вчителям німецької мови Фисині А.Л. та Бомблюк С.М., вчителям англійської мови Андрієць О.М., Козуб О.Д. та Антіпі Д.Ф. – минув тиждень іноземних мов цікаво, повчально та захоплююче.

        Вивчення іноземних мов – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська та німецька мови є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення іноземних мов ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

        Метою проведення тижня англійської мови є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках іноземних мов, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської та німецької мов.

        Протягом тижня були проведені такі заходи:

У понеділок 18 лютого було оголошено план заходів на тиждень. 18  лютого проходив під назвою «День цікавих фактів». Учні переглядали відео «Чи знаєте ви що?»(English)(Deutsch). У виставці малюнків «Моя улюблена іграшка» взяли активну участь 2-гі класи на чолі з учителем Козуб О.Д.. 1-ші класи на чолі з учителями Бомблюк С.М. та Андрієць О.М. взяли участь у виставці малюнків «Моя улюблена англійська літера», учні на уроці презентували свої літери. Мета даної виставки –зацікавити молодших школярів до вивчення англійської мови, залучити їх до виконання творчих завдань . Відкрите заняття гуртка німецької мови «На крилах дружби» (5А,Вкласи Бомблюк С.М.) відбулося у формі квест-заняття станціями на тему «Свята». Учні були поділені на команди. Завдання охоплювали вивчений матеріал і діти з цікавістю виконували усі поставлені перед ними завдання. Метою цього заняття було формування в учнів позитивного ставлення до німецької мови та виховання в учнів почуття відповідальності. Найактивнішими були   Потишняк А., Бойко С., Бомблюк М. Протягом тижня звучали музичні перерви «Караоке англійською та німецькою», де учні різного віку підспівували знайомі мелодії.     

Вівторок 19 лютого пройшов під гаслом «Пишаюся, що я українець». Від самого ранку звучав гімн різними мовами, учні переглядали відео  «Це моя батьківщина» (English)(Deutsch).  День був насичений показовими уроками. Учитель Посунько К.Д. провела показові уроки  “Свята та традиції” у 4-В класі та у 3-Б класі на тему “Відпочинок та дозвілля”, де учні з легкістю та з захватом виконували різноманітні завдання. Змагання «We love English» сприйняли учні  4-В класу (Посунько К.Д.) та інтерактивна гру «Ми знаємо німецьку мову» учні 4-А класу (Бомблюк С.М.) з цікавістю. Мета таких форм роботи була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах. Андрієць О.М. та Бомблюк С.М.  у 1-А класі провели  квест  «Tresure Hurting» («У пошуках скарбів»). Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими. За допомогою ігор учні вдосконалювали навички аудіювання та говоріння, розвивали логічне мислення, пам’ять та увагу. Всі учасники заходів були нагороджені солодкими подарунками.

Середа 20 лютого проходила  під девізом «Я – європеєць». Онлайн тестування рівня знань англійської мови 11 клас сприйняв серйозно з наміром перевірити рівень своїх знань. Круглий стіл з теми «Climate Change» в 11-му класі провели Андрієць О.М. та Антіпа Д.Ф( Найактивніші – Плачинда О., Білоущенко Д., Бузулук М.). З метою підвищення мотивації та створення умов для роботи у групах, для розвитку сприйняття мови на слух та стимулу до вивчення англійської мови під час цієї форми проведення також демонструвалися відеоролики різної складності, після перегляду учні виконували різнорівневі завдання та намагалися обговорювати глобальні проблеми. Конкурс «Spelling bee» 5-ті класи Андрієць О.М.(1-ше місце – Третяк С., ІІ – Добровольський В., ІІІ – Дриндак К.) Мета заходу – виховувати та підтримувати у школярів мотивацію до оволодіння англійською мовою; розвивати  впевненість у своїх силах та знаннях. Учні на цьому тижні прийняли участь у всеукраїнській грі-конкурсі з англійської мови «Пазл».

Четвер 21 лютого  – «Парад традицій». Вже традицією стало проведення лексичного марафону у холі школи «Я знаю краще …», у якому учні 2-х, 3-х, 4-х, 5-х класів перевіряли свої знання та заслужено отримували солодощі. Жваво відгадували кросворди «Зі світу по нитці…» учні 2-А класу (Рогальська М., Карпов М., Мануйло І., Савченко Н., учні 6-Б класу (Шаматовська Є., Гіцарева А., Оніпченко А.), учні 4-А та 4-В класу. У цей же день проходила трибуна «Успішний оратор», Головною метою проведення такого заходу було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови, розвиток в учнів навичок слухання та говоріння. Учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання іноземної мови та спробували свої сили біля мікрофону перед слухачами. На показовому уроці «День народження» у 1-А класі (Бомблюк С.М.) були продемонстровані форми роботи у НУШ. Учитель англійської мови Андрієць О.М. на уроці «Смачного» (3-А клас) використала інтерактивні методи, завдяки яким швидко та цікаво минув урок (Найактивніші – Недільський В., Недєлку А., Блажовець М.). Учні з задоволенням виконували всі  наступні завдання. На позакласні заходи «Час кросвордів та ребусів» («Time for fun») 4-А клас (Посунько К.Д.), гру «Хто найрозумніший» 6-Б клас (Козуб О.Д.) та інтелект-шоу «Цікава німецька» 6-Б клас (Фисина А.Л.) чекали з нетерпінням, бо метою даних заходів було узагальнити уміння та навички учнів з вивченого матеріалу, розширити лінгвістичний кругозір учнів, розвивати інтелектуальні здібності учнів за допомогою гри. ( Найактивніші – Шур М., Шумейко Ю., Чуб О.(6-Б), Копаненко С., Тимошицька В., Полубатонов М. (6-В))

П’ятниця 22 лютого – « Феєричні  мандрівки». Не було відбою від бажаючих на трибуні у холі школи «Успішний оратор», діти розповідали цікаві для них теми, де прийняли участь представники майже всіх класів початкової та середньої школи.  Вікторина «Німецька мова – наш друг» пройшла у 5-А та у 5-В класі (Бомблюк С.М.), метою якого було підвищення мотивації до навчання учнів. Також у цей день були підведені підсумки проведення Тижня іноземних мов, відзначені найактивніші учні.         Фотозвіт у ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія»

Спільними зусиллями вчителі реалізували свої задуми та створили позитивну атмосферу у школі. Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі показувати гарні результати!!!

Отож вивчайте іноземні мови, не бійтеся робити кроки до самовдосконалення, бо перед освіченою людиною відкривається безліч дверей та зникає безліч перешкод.

Недарма кажуть : «Нова мова – новий світ»

Голова МО вчителів ІМ                       Бомблюк С.М.

Подобається

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *