Тиждень математики, інформатики та фізики -2019

Цікавим, сучасним, змістовним та різноманітним запам’ятається учням нашої гімназії Тиждень математики, інформатики та фізики. Кожен день був насичений різноманітними заходами та подіями, які дозволяли занурюватися у цікавий світ точних наук.

Молода, сучасна та завзята вчитель математики Бабій Анна Ігорівна зробила тиждень сучасним. Вже зранку в понеділок, тільки-но розпочався тиждень, вся школа приваблювала учнів QR-кодами. Діти зчитували інформацію та ділилися один з одним новинками. У Чемпіонаті з розв’язування задач взяли участь п’ятикласники. Змагатися було з ким! Аж 12 учасників боролися за звання «Найкрутішого математики». Перемогли Смаровоз Артем, Хома Захар та Спільна Поліна (5 – А клас).

Цікаві малюнки з геометричних фігур підготували учні всієї школи. Особливо хочеться відзначити роботи учнів 5-Б  класу. Участь взяли 10 учнів. Відзначено роботи Гриб В. та Грабка Р.

Серед учнів 5-А та 5-Б класу вчителями Кузнєцовою А.Я. та Бабій А.І. була проведена вікторина «Найрозумніший». Відзначено Вакулко Олега, Хому Захара, Добровольського Віталія, Шигиду Олену та Бабич Олену.

Для шестикласників проведено «Математичний екскурс». Кращими були Бурейко Катерина, Подшивайлов Глєб та Арсеньєв Віталій.

Чудові математичні шаржі зобразили наші одинадцятикласники Дрозд Олексій та Луценко Анна.

А от учні 5-В класу поринули в світ цікавих задач з математики. Хочеться особливо відзначити Загоруя Олексія, який проявив винахідливість та дотепність у розв’язуванні цікавих задач.

Дев’ятикласники взяли участь у вікторині «Чим захоплива математика?», а в 6-Б класі була проведена математична гра «День без математики». У цьому класі себе проявили Сердюк Аліна, Добош Олександр та Шумейко Юлія.

Наталя Анатолівна Вільшун (вчитель інформатики) серед учнів 6 класів провела гру «Щасливий випадок», організувала виступ лекторської групи «Безпечний Інтернет» (Мельник Вікторія, Грабко Даша, Фисина Юлія та Янковська Марія-Антуанетта). Всі учні мали змогу ознайомитися з буклетами, які розповідали про правила користування Інтернетом та про те, як проводити свій час в Інтернеті так, щоб не стати залежним та не потрапити в пастки шахраїв.

Для учнів початкової школи протягом тижня демонструвалися повчальні мультфільми про безпечний Інтернет.

Ніна Григорівна Горбач провела для учнів 10-А класу  цікавий та пізнавальний захід «Екскурс в історію, зв’язок із сьогоденням», а також  десятикласники мали змогу познайомитися з цікавими фактами про математику і математиків. Особливо хочеться відзначити виступи Сорокіної Катерини, Дужик Юлії та Коцюбського Дениса.

На цікаву екскурсію потрапили учні 8-А класу. Адже вони мали змогу потрапити у місто Математична фантазія.  Діти розв’язували задачі-жарти, математичні софізми, а найголовніше – спробували прожити день без математики. Не вдалося! Активними були всі, але особливо хочеться відзначити Карпова Кирила, Зінченко Анастасію, Коваленко Анну, Лобур Софію, Мальченка Глєба, Фисину Юлію та Янковську Марію-Антуанетту.

Учні 7 – В класу розгадували та розв’язували математичні кросворди, ребуси. Проявили себе Коваль М. та Волковська М.

Валентина Василівна Денисенко організувала перегляд мультфільмів для молодших школярів.  Улюблені мультиплікаційні герої малюків Фіксики та Чомучки розповіли дітям про будову комп’ютера та про правила користування мережею Інтернет.

Шестикласники на уроках знайомилися з цікавими фактами із життя видатних вчених, а також взяли участь у вікторині «Хто знає інформатику краще?». Учні 6-А класу справилися краще, ніж учні 6 – В класу.

Для старшокласників була проведена виховна година «Ми-інформатики», а семикласники переглянули ролики «Соціальні мережі».

Як завжди цікаво та змістовно підійшли до участі в тижні наші вчителі фізики та астрономії  – Скараєва С.І. та Скараєв В.І.  Учні переглядали відеофільми «Цікава астрономія», розв’язували «Задачі Птолемея». Хочеться відзначити Збризького Сергія, Царюка Антона, Фещук Карину та Рибчука Стаса.

П’ятикласники взяли участь у вікторині «Фізика навколо нас». Найбільш цікаві факти розповіли Куць О., Добровольський В.,  Смаровоз А., Хома З., Білоущенко В., Шигида О, Загоруй О., Вельчев Н.

Завершився тиждень традиційним заходом «Математичний ярмарок», де можна було придбати товар за розум. За кожну правильно відповідь можна було отримати солодощі. Долучилися і учні, і вчителі.

Більше фото за посиланням https://drive.google.com/open?id=1B7y8CiFHFg-GVT-sBx8eoebrNfxtP8cX

Тиждень промайнув дуже швидко. Цікаві заходи допоможуть його запам’ятати надовго.

Подобається

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *