Тато, мама, я – спортивна сім’я

Вчора  ввечері школа гула! Проходило захоплююче спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я». За звання найспортивнішої родини змагалися сім’ї Білого Матвія (2-А клас), Блажовець Юлії (2 – Б клас), Волощук Дар’ї (2 – В клас), Мельника Сергія (3-В клас), Ніколенко Софії (4 – В клас) та Гульчака Артема (4 – В клас).

Тато, мама, я – спортивна сім’я – 2019
Родина Білих, переможці свята “Тато, мама, я – спортивна сім’я”

До учасників змагань звернулася з вітальним словом директор закладу Смаровоз Любов Степанівна, яка звернула увагу на те, що за щоденними клопотами родинам не так вже і часто випадає нагода разом провести час, дружньо позмагатися і відчути себе єдиною командою. Тому метою даного заходу був здоровий спосіб життя та пропаганда сімейних цінностей.

Змагання виявилися цікавими і захоплюючими, оскільки поєднували у собі спорт, розваги та  здорову конкуренцію.  Сценарій естафетних змагань склали так, що кмітливість, силу, спритність, волю до перемоги, знання теоретичних питань  могли продемонструвати як батьки, так і діти. Усі переконалися, що матері, татусі, як і самі діти, обожнюють спорт.

Сім’ї взяли участь у спортивних естафетах, конкурсах, показали справжній приклад єднання, підтримки один одного та взаєморозуміння. Найменші учасники змагань відчули мужні широкі плечі батька та завзятість мами.

Оплесків, сміху, вигуків було вдосталь, коли довелося оббігати м’ячі з ключкою та влучати у ворота, бігти спортивну естафету разом з татом та мамою на руках. А особливо весело було, коли тато ніс маму на руках!  З усіма завданнями команди справилися на відмінно!

Захід подарував усім здоров‘я, бадьорість і силу – як батькам, так і їхнім донечкам і синочкам.  І батьки, і діти отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у родинному колі. Учасники залишилися задоволеними від проведеного заходу. Батьки та діти були нагороджені почесними грамотами та тортами.

У запеклій боротьбі звання «Тато, мама, я – спортивна сім’я» виборола родина Білого Матвія. Вітаємо щиро з перемогою та бажаємо успішно представити нашу школу на районних змаганнях.

Організатори свята – вчителі фізичної культури нашої школи – дякують спонсорам свята – родині Хомич за прикрашання залу кульками, а також всім пристунім вболівальникам, які активно підтримували учасників.

Сподіваємося, що і надалі такі змагання стануть в нашій школі щорічними  і всі бажаючі зможуть взяти у них участь.

Подобається

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *