Старти надій –2018

 Нещодавно в м. Скадовськ відбулися обласні легкоатлетичні змагання «Старти надій» серед учнів 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

 Спортивну честь Чаплинської громади представляли учні нашої школи-гімназії. Змагання проводилися на центральному стадіоні з таких видів легкої атлетики: біг 60 м, стрибки в довжину, метання малого м’яча на дальність, піднімання тулубу в сід за 1 хв та естафети 8 по 50 м.

     «Старти надій» проходили в напруженій атмосфері, адже для здобуття кожного балу потрібно було докласти багато зусиль, умінь та навичок. А суперники були гідними: представники Херсону, Н.Каховки, Генічеська та ін

         За підсумками змагань наша команда отримала 5 місце в області, що є непоганим результатом. Кращим серед наших спортсменів був Вадим Струмілов,  який тричі піднімався на трибуну для вручення нагород за перемоги  з бігу(3 місце), стрибки (2 місце) та метання ( 2 місце). Бажаємо майбутнім учасникам змагань бути наполегливими, старанними, вмілими та спритними. Вдалих Вам перемог!      

                                                  Добрянський Г.О. –вчитель фізичної культури

Подобається

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *