Посвята в 5 класи

Упродовж  усього життя нам (і дорослим, і дітям) доводиться адаптуватись до різних ситуацій. Переступаючи поріг школи, дитина також увесь час адаптується: до дітей, до вчителів, до уроків, до нового режиму дня. Одним зі складних адаптаційних періодів є навчання у 5-му класі.
         Щоб зробити цей перехід легшим, а також щоб сформувати почуття гордості за свою належність до шкільної родини, створити комфортні умови для розвитку творчих здібностей дітей, виховувати почуття колективізму, відповідальності, впевненості у своїх силах з учнями 5 класів в нашій школі було проведено свято «Посвята в п’ятикласники». 68 талановитих дітлахів розпочали свій шлях у середній ланці разом з класними керівниками Литвиненко В.А., Бабій А.І., Хільченко Л.С., та вихователем А.Ю. Лаврик. У цих дітей високий інтелектуальний потенціал, учні мають різноманітні творчі здібності, широке коло захоплень: у хлопців — спорт, у дівчат — музика та співи. 

Посвяти школярі чекали з нетерпінням і тому ретельно готувались до неї, створюючи яскраву концертну програму. Свято пройшло в урочисто прикрашеній залі, до якої були запрошені батьки, вчителі та учні 6-7 класів. П’ятикласники дуже хвилювались, відчуваючи важливість цієї події та відповідальність за виступ перед гостями, але зуміли сконцентруватися й гідно представили свій клас.
Свято традиційно розпочалося з презентацій класних колективів, під час яких діти колективно виконували вірші, пісні і танці, також були сольні виступи старших товаришів, що вражали професіоналізмом і майстерністю. В проведенні свята допомогли діти 8 – Б класу, які були ведучими заходу, це  Ірина Копанська та Олександр Савченко.
         Активність та ініціатива надходила, як від класних керівників, так і від учнів. Діти із захопленням брали участь в усіх вправах, іграх, конкурсах, вікторинах, різних випробуваннях.
Наприкінці свята учні склали урочисту «Клятву п’ятикласника»: добре вчитися, брати активну участь у громадському житті, берегти і примножувати славу рідної гімназії, а класні керівники у жартівливій формі також дали свою обіцянку дітям.  Усі діти  5 класу успішно здолали запропоновані перепони і їм були вручені «Посвідчення  п’ятикласника» 
Відтепер учні 5 класів стали повноправними членами великої гімназійної родини.
Свято  пройшло надзвичайно цікаво і запам’яталося всім. У залі було затишно і невимушено. Відкриті, щирі посмішки дітей та лагідні обличчя батьків створили незабутню атмосферу.     
Подобається

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *