Перемога у “Джурі”

Трюхан Оксана, учасниця рою “Турбаївці”

Учора пройшов І етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Уже не перший рік наша команда бере участь у цих змаганнях, і кожного разу так переповнюють емоції. Вранці ми ще говорили, що як буде, так і буде, а як тільки почався перший конкурс, то все: командний дух, віра, жага перемоги, зібраність, одразу заволоділи нами. На мою думку, найголовніше те, що ми працювали в команді. Я так пишаюсь тим, що кожен із нас ніс за щось відповідальність, кожен щось пропонував і робив.

Усі ввійшли в азарт гри. Конкурс за конкурсом, мета за метою, і як виявилось в кінці перемога за перемогою. Коли виходиш на місце показу виступу чи змагань, то в очах запалюється вогник, а в голові починають швидко літати думки про наступні дії, щоб не зробити хибний крок. Узагалі, це був прекрасний день, тому що він мав насичені барви, був проведений разом із друзями, жартами та смачною кашею на багатті.

Приємно розуміти, що твої старання не пройшли даремно. Скільки зроблено було роботи. За це варто подякувати багатьом: Мончик Тетяні Миколаївні, без неї взагалі нічого б не було, військовим, які допомогли вдосконалити нашу стройову підготовку, поповнювали знання з медицини, педагогам, які займалися з нами, батькам, котрі підбадьорювали й налаштовували на позитив своїх дітей, і звісно членам команди, котрі доклали чимало зусиль задля перемоги.

Тепер старанно готуємося до області, щоб показати високий рівень! Уже цікаво: чи сподобається новеньким членам команди на ІІ етапі гри «Джура».

Подобається

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *