2017/2018 рік Тиждень іноземних мов

Звіт про проведення тижня іноземних мов у ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія»

У ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія» працюють кваліфіковані учителі, майстри своєї справи – вчителі німецької мови Фисина А.Л. та Бомблюк С.М., вчителі англійської мови Керечаніна Я.В., Андрієць О.М., Антіпа Д.Ф.

Гарною традицією в нашій школі є проведення Тижня іноземних мов. Із метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення іноземних мов, естетичного виховання, духовного багатства учнів у період із 19 по 23 лютого 2018 року був проведений Тиждень іноземних мов під гаслом «Вивчення іноземних мов збагачує тебе». Дітям були представлені завдання не лише з програмового матеріалу, але й з елементами країнознавства.

Протягом тижня були проведені такі заходи:

У понеділок 19 лютого було оголошено план заходів на тиждень. 19 лютого проходив під назвою « День цікавих фактів». Учні переглядали відео «Чи знаєте ви що?»(English)(Deutsch), Виставка листівок для матусі 1-ші, 2-гі класи на чолі з учителем Антіпою Д. Ф. взяли участь у виставці листівок для матусі, учні 6-А класу з учителем Керечаніною Я.В. з захопленням відправилися у подорож-екскурсію «Магазинами й крамницями», екскурсія «Around Europe» сподобалася учням 7-A класу (вчитель Андрієць О.M.). Протягом тижня звучали музичні перерви «Караоке англійською та німецькою», де учні різного віку підспівували знайомі мелодії.

Вівторок 20 лютого пройшов під гаслом «Пишаюся, що я українець». Учні переглядали відео «Це моя батьківщина» (English)(Deutsch). Активну участь учні прийняли у виготовленні листівок та плакатів. Свято англійської мови « Merry train» учні 2-х класів ( Андрієць О. М.) сприйняли із захватом. Із задоволенням приймали участь у мовному експресі «Знання – сила» учні 3-А класу (Бомблюк С. М.). Віртуальну подорож «Все про Німеччину» здійснили учні 9-БВ класів з учителем Бомблюк С.М., де пізнали нові факти про цю країну. На засіданні секції іноземної мови клубу «Інтелектуал» (Керечаніна Я.В.) ділилися своїми напрацюваннями. Учні на цьому тижні прийняли участь у всеукраїнській грі-конкурсі з англійської мови «Пазл».

Середа 21 лютого проходила під девізом «Я – європеєць». Онлайн тестування рівня знань англійської та німецької мови для всіх охочих учні старших класів сприйняли серйозно з наміром перевірити рівень своїх знань. Цікаво пройшла вікторина «The Cleverest» у 5-А класі (Антіпа Д.Ф.). Вікторина «Щасливий випадок» у 3-тіх класах (Керечаніна Я.В.) пройшла в атмосфері пізнання. Учні 5-Б та В класу з задоволення виконували різноманітні цікаві та пізнавальні завдання на святі німецької мови «Німецька – це легко та цікаво» (Бомблюк С.М.). Метою цих заходів було узагальнити уміння та навички учнів з вивченого матеріалу, розширювати лінгвістичний кругозір учнів, прищеплювати любов до Батьківщини, розвивати інтелектуальні здібності учнів за допомогою гри.

У четвер 22 лютого «Парад традицій». Найактивнішими учасниками флешмобу «Танцюємо під English und Deutsch», який підготували учениці 10 класу (Куць О.та Ореховська Т.),були учні молодшої та середньої ланки. Також голова методичного об’єднання вчителів іноземних мов Бомблюк С.М. виступила із повідомленням на тему “Важливість вивчення іноземної мови у сучасному світі”. Традиційно пройшов лексичний марафон у холі школи «Я знаю краще …», де учні 3-х, 4-х, 5-х, 6-х класів хизувалися своїми знаннями з німецької та англійської мови. На краєзнавчій вікторині «Travelling Through English – speaking countries» 8, 10 класи (Антіпа Д.Ф.) Учні пізнавали незвідані для них факти про англомовні країни. Конкурс на кращого знавця слів «Spelling Bee» 4-A клас сприйняв із задоволенням (Андрієць О.М.). У незвичайній формі проходило засідання гуртка «На крилах дружби» (Бомблюк С. М.), де учні показували казку «Колобок» на німецькій мові та подорожували традиціями Різдва у Німеччині. У цей же день проходила трибуна «Успішний оратор», у якій прийняв участь майже весь 4-А клас (особливо німецька група), де учні розповідали теми за бажанням (Вчителі Бомблюк С.М., Андрієць О.М.). Надіюсь вони не втратять інтересу до вивчення мов.

  • 23 лютого – « Феєричні мандрівки». Кросворд «З світу по нитці …» учні заповнювали протягом тижня. Не було відбою від бажаючих на трибуні у холі школи «Успішний оратор», діти розповідали цікаві для них теми (учні 7-А, 9-В, 10, 11, 2-В, 5-Б). Відкритий урок “Мій улюблений предмет” пройшов у 4-А класі (Бомблюк С.М.), метою якого було підвищення мотивації до навчання учнів, стимулу до вивчення німецької мови. Також у цей день були підведені підсумки проведення Тижня іноземних мов, відзначені найактивніші учні.

 

Святкова атмосфера в школі сприяла успішній реалізації всіх наших спільних задумів. Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!

І пам’ятайте!

Вивчення іноземних мов збагачує тебе

Подобається