2015-2016 Тиждень іноземних мов

Закінчився тиждень іноземних мов

Відповідно до наказу НВК «Чаплинська школа-гімназія» «Про організацію та проведення тижня іноземної мови» та з метою  розвитку творчої активності учнів, підвищення інтересу до вивчення іноземної мови, активізації позакласної роботи у школі з 22 по 26 лютого 2016 року проходив тиждень іноземних мов.

Кожен день тижня проходив під певним гаслом: «День цікавих фактів», «пишаюся, що українець», «Парад традицій», «Я – європеєць», «Феєричні мандрівки». Різноманітними заходами були охоплені всі вікові категорії учнів : інтерактивне шоу, вікторини, лексичний марафон, гра-конкурс, бліц- турнір, усний журнал, дискусія, спектакль, захист проектів і захист рецептів. Діти показували непогані знання та зацікавленість предметом. Учні від малого до великого із захватом приймали участь у Музичних перервах «Українці співають англійською і німецькою», дивилися пізнавальні відеоролики «Чи знаєте ви, що?», «Це моя Батьківщина». Особливо активними під час перерв були учні 2-А, 4-Б, 7-В, 5-Б, 6-А класів.

В ході проведення тижня відбулась Всеукраїнська гра з англійської мови «Пазл», у якій прийняли участь 22 учні. Уперше пройшов конкурс «Смарт», учасниками якого стали 29 учнів. Найкращі результати в ньому показали Фисина Ю., Зінченко А., Фаустова Є. (5-А кл), Греул Е., Дрозд В. (7-В кл), Бузулук М., Плачинда О., Вільшун П. (8-А кл), Вечірко В., Сидоров Т. (9-А кл).

У конкурсі «Містер Алфавіт» (2кл) прийняли участь всі хлопчики. Перемогу здобув Дриндак Кирило. Весело і активно працювали в командах учні 4-х класів під час «Вікторини від Пізнайка».( Собчук І., Харченко О., Тищенко І., Беркут В., Коваль М.)

«Улюблені страви англійців» (8а клас)., «Моя перша подорож до Великобританії» (3 клас), Інтелектуальна гра «Найрозумніший»(5б) виявила їх слабкі і сильні сторони володіння іноземною мовою, а конкурс «Стежками Великобританії» (6 кл) дав змогу проявити обізнаність у краєзнавчій інформації щодо країни, мова якої вивчається.

Метою розважальної програми «Пан Всезнайко» з німецької мови, яка пройшла для учнів 8-х класів була активізація творчої пізнавальної діяльності, навичок говоріння. Найкраще себе показали Янковська О., Бомблюк В. у грі «Що? Де? Коли?» «Цікавинки про Німеччину та Англію» перемогла дружба. Найактивнішими були Середа Д., Білоус О.

Діти раділи маленьким перемогам в ході лексичного марафону з обох іноземних мов «Я знаю краще», який пройшов у шкільному холі на великій перерві для всіх бажаючих.  Кожен третьокласник намагався стати кращим в інтерактивній грі «Ми знаємо німецьку мову». (Гетьман І., Добош О.) Цікаво  і невимушено пройшла вікторина «Німецька мова – наш друг» у 5-Б класі. Найспритнішою серед однокласників виявилася Леонова В. Учні з німецьких підгруп 4-х класів прийняли участь у конкурсі «Зимові свята у Німеччині.

Справжнім святом творчості  і натхнення стала у кінці тижня театральна постановка казки «Попелюшка», яку підготували учні 10-го класу. Вона зібрала в актовій залі вчителів і учнів, які небайдужі до театру і до англійської мови. (Шаповаленко А., Коцюбський В., Радченко Д., Кулик Я., Манюра А., Іващенко А., Дмитерко М., Гродська М.)

Вивчайте іноземні мови – ідіть в ногу з часом !!!

Приймайте участь у заходах присвячених Року англійської мови!!!

Підсумки тижня іноземних мов 

    

    

Подобається