Міс Осінь – 2018

Осінь – кольорова пора року. Це відчувається і у школі, будні якої також розфарбовані цікавими та веселими шкільними святами. За традицією нашої ОЗНВК «Чаплинської школи-гімназії» кожного року наприкінці осені серед учнів  5-7 класів проводиться конкурс дівочої краси «Міс осінь».  Ведучими конкурсу були  учні  9– Б класу Кулик Артем та Пуляєва Даша, які створили гарний настрій свята. Актова зала нашої школи на деякий час перетворилася на подіум. Всього за звання «Міс осені» школи змагались девꞌять дівчат, які за підтримки своїх наставників ґрунтовно підготувалися до участі у конкурсі. Це

Калініченко Кароліна, Задирко Вероніка, Войтюк Владлена, Шумейко Юлія, Третяк Соня, Процун Анна, Копаненко Анна, Хижняк Вікторія, Зубкова Ілона.

На святі були присутні журі: Дрьомова Інна Андріївна  – заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», Комар Роман Вікторович – керівник гуртків комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», Іноземцева Крістіна Олександрівна  – завідуюча сектором культурно-дозвілевої діяльності Комунального закладу «Культурно-мистецький центр». Роботи для них було достатньо, адже  оцінювалися не лише традиційне дефіле, але й візитка кожної учасниці, а також один із найцікавіших конкурсів – конкурс талантів “Хвилина слави”.

У цьому конкурсі дівчатка вражали своєю красою та талантами, серед яких –  спів та танці. Ну, який конкурс краси без дефіле? Кожна з учасниць повинна була створити свій образ на тематику осені. Всі дівчатка були надзвичайно красивими.  Ннеабияка група підтримки – однокласники, вчителі та батьки –  щиро вболівали за конкурсанток.

Переможцями конкурсу «Міс осінь-2018» стали: учениця 5- А класу Третяк Софія, учениця 6 – Б класу Шумейко Юлія та учениця 6 – А класу Процун Анна. За підсумками заходу, кожна з учасниць отримала титули Міс стиль, Міс чарівність, Міс ніжність, грамоти та подарунки від організаторів конкурсу. Емоції, отримані від свята, назавжди залишаться в наших учасниць добрими спогадами про їх шкільне життя. 

Свято залишило багато позитивних вражень не тільки в учасниць конкурсу, а й у глядачів, які підтримували їх гучними оплесками.

Козуб О.Д., заступник директора з НВР

Подобається

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *