Ми пишаємося нашими переможцями!

 

Кажуть, радістю треба ділитися з іншими. Нам хочеться сьогодні розділити з усіма жителями громади свою втіху з того, що маємо змогу працювати з талановитими та здібними учнями і дуже пишаємося результатами участі в олімпіадах з базових дисциплін. У ІІ  етапі (рівень селищної ради) ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія» має 67 перемог:

І місць – 35,

ІІ місць – 17,

ІІІ місць – 15.  Найбільше призових місць з математики (10), фізики (9), іноземної мови (6), трудового навчання (6), географії та біології (по 5), по 4 з української мови, астрономії, історії та ІТ, по 2 місця з економіки та правознавсва, по 1 з хімії та екології.

У ІІІ турі олімпіад з базових дисциплін (обласний рівень) школа має 22 призових місця і це рекорд!  За кожною перемогою стоїть велика праця вчителя і учня, тому кожен з них заслуговує того, щоб його ім`я було названо:

 

Предмет Клас Місце Прізвище учня Вчитель

 

1 Математика 10-А 3 Шпакович Данило Горбач Н.Г.
2 Математика 9-А 3 Збризький Сергій Скараєва С.І.
3 Математика 8-А 2 Зінченко Анастасія Горбач Н.Г.
4 Географія 10-А 2 Шпакович Данило Грабар О.О.
5 Географія 9-А 3 Рибчук Станіслав Грабар О.О.
6 Географія 8-А 2 Янковська Марія-Антуанетта Грабар О.О.
7 Фізика 11 1 Смаровоз Владислав Скараєв В.І.
8 Фізика 10-А 1 Шпакович Данило Скараєв В.І.
9 Фізика 9-А 2 Збризький Сергій Скараєв В.І.
10 Фізика 8-А 2 Зінченко Анастасія Скараєв В.І.
11 Англійська мова 9-А 2 Збризький Сергій Антіпа Д.Ф.
12 Правознавство 9-А 3 Царюк Антон Антіпа Д.Ф.
13 Біологія 10-А 3 Рогальська Анна Кузьменко С.І.
14 Історія 9-А 3 Царюк Антон Яковенко Н.В.
15 Історія 11 2 Смаровоз Владислав Яковенко Н.В.
16 Трудове навчання 9-А 2 Волощук Анна Красовська О.М.
17 Трудове навчання 11 2 Козлєнкова Анна Красовська О.М.
18 Трудове навчання 10-Б 2 Скричевський Даниїл Костиря А.А.
19 Астрономія 10-А 2 Шпакович Данило Скараєва С.І.
20 Українська мова 8-А 2 Зінченко Анастасія Литвиненко В.А.
21 Українська мова 9-А 3 Рибчук Станіслав Коренюк В.М., Бартощак Н.В.
22 Українська мова 10-А 2 Трюхан Оксана Васик Л.Т.

 

Стабільно успішно виступили наші учні й в мовознавчих конкурсах, підготувати дитину до яких так само важко і відповідально, як і до олімпіади: у ІІ етапі конкурсу ім. Тараса Шевченка 8 призових місць (переважно перших), у ІІІ етапі 2 перемоги: Зінченко Анастасія і Рибчук Станіслав (вчителі Литвиненко В.А. і Коренюк В.М., Бартощак Н.В. відповідно). У ІІ етапі конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика маємо 11 призових місць. У ІІІ етапі цього інтелектуального змагання також дві учениці посіли призові місця: Зінченко Анастасія і Трюхан Оксана (вчителі Литвиненко В.А. і Васик Л.Т. відповідно). Варто зазначити, що у 4 етапі (рівень України) Зінченко Анастасія прийняла участь з обох конкурсів і Трюхан Оксана писала конкурсну роботу 4 етапу конкурсу ім. Яцика (результати будуть пізніше).

Крім цього, переможницею І етапу (рівень селищної ради) конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук у секції «Психологія» стала Шимитило Катерина (наставник Темрякович Н.Б.). На обласному етапі її робота була високо відзначена, учениця отримала подяку за новизну та оригінальність дослідження.

Мислитель епохи Просвітництва Джозеф Аддісон  писав: «Якщо ти хочеш добитись успіху в житті, зроби наполегливість своїм другом, досвід – мудрим радником, обережність – старшим братом, і сподівайся, що твій наставник – геній». Схоже, подібним девізом у житті керуються наші переможці.

Ви всі великі молодці, дорогі діти і шановні вчителі! Зичимо, щоб супутниками усіх Ваших починань у майбутньому були удача та успіх! Нехай і надалі з шкільної лави виходить у безмежний світ майбутня еліта.

Подобається

Один коментар до “Ми пишаємося нашими переможцями!”

  1. Це, справді,багатий урожай! Шануймося і радіємо успіхам вчителів та учнів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *