Звітно-виборча конференція – 2018

Сьогодні перед школою стоїть важлива задача – виховувати лідерів: особистостей  творчих, компетентних, здатних вести за собою, приймати рішення та вносити свої пропозиції.  В нашому закладі  створена дієва модель органів учнівського самоврядування, яку очолює президент школи. 

Щорічно на початку навчального року  проходить звітно-виборча конференція лідерів учнівського самоврядування, на якій лідери учнівського самоврядування звітують та аналізують, що вдалося у навчлаьному році, а на що слід звернути увагу, а також  планують заходи на наступний.

У цьому році перед учнівською громадою звітували президент школи Пєтух Анастасія та міністри дисципліни, культури та дозвілля, навчання, інформації, спорту, волонтерського центру.

Роботу міністерств було оцінено на належному рівні, внесено пропозиції щодо організації роботи на наступний навчальний рік, оновлено склад міністерств.

Впевнені, що участь молодого покоління в учнівському самоврядування – важливий шлях та умова залучення молоді у житті нашого суспільства в майбутньому. Саме школа повинна відіграти важливу роль у формуванні лідерських якостей особистості – виховувати тих, хто буде здатний приймати виважені рішення та вести за собою.

Подобається

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *