Заіскрився барвограй

Васик Л.Т.

3 квітня заіскрився, заквітував усіма кольорами веселки таврійський барвограй у нашій гімназії. Саме цього дня на сцені вигравали таланти учасників художньої самодіяльності. Гарне оформлення сцени відразу створює святковий настрій – стрічки ніжно-бузкового кольору, віночок та  розсипані по тлу квіточки. Розпочинають дійство ведучі – Бузулук Марія та Дрьомов Єгор. І ось залунали дзвінкі дитячі голоси. То хор під керівництвом Мальченко Лариси Іванівни завзято виконує пісні «Україна – це ти» та «Гей, даваймо, граймо».

На сцені Дрозд Владислав, переможець (ІІІ місце) обласних конкурсів читців. Він читає поезію Віктора Баранова «До українців».

І ніби суголоссям до прочитаного звучить пісня наступних учасників, вокального ансамблю «Вишиванка» у складі Анни Рогальської, Катерини Шимитило, Вікторії Мельник, Возняк Софії. Щемно звучить пісня «Над землею тумани». Глядачі зачаровані й зворушені.

Немов живі квіти, залу заповнюють учасники хореографічного гурту «Сузір’я» (керівник Тетяна Миколаївна Мончик). Вони виконують ліричний танець «Ритм сердець».

Бурлак Марія подарувала присутнім пісню «Весна» із репертуару Марічки Яремчук, а згодом вийшла на сцену уже як виконавець і автор вірша «Учителька», який вона присвятила своїй бабусі.

Соловейко нашої гімназії Вікторія Мельник потішила глядачів піснями «Мова єднання» та «Заспівай, мій соловейко».

Оля Яцюк викликала замилування виконанням пісні «Співанка».

На зміну вокалістам на сцену виходить Збризький Сергій, переможець (ІІ місце) обласних конкурсів читців. Безсмертне слово Кобзаря  Сергій дарує присутнім  в уривку з поеми «Сон».

Коваленко Анна, ніби продовжуючи тему про рідну землю, виконує пісню «Молода Україна».

На сцені –  Яшка-артилерист та дід Нечипір Влад Дрозд та Денис Коцюбський). Після їх діалогу до залу вбігає Горпина Дормідонтівна (Настя Пєтух). Не встигла вона поскаржитися на своє життя, як до залу вривається бабський батальйон під командуванням Триндичихи (Каріни Кондратюк). Це – учасники дитячого театру «Пульс» (керівник Тетяна Миколаївна Мончик) дарують глядачам уривок із «Весілля в Малинівці».

Сподобалась присутнім і пісня «Ми всі – Україна» у виконанні гурту «Візерунки шляхів» у складі Возняк Софії, Мельник Вікторії, Коваленко Анни, Спірідонової Марії, Палян Марії, Фаустової Єви (керівник Анатолій Миколайович Павлюк) .

Але коронним став номер хореографічного гурту сузір’я «На вечорницях». Запальний, яскравий, енергійний, він підкорив усіх без винятку – і глядачів, і поважне журі.

Справжнім барвограєм – кольорів, настрою, емоцій – закінчилося це чудове свято мистецтва.

Подобається

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *