Засідання класних керівників

Сучасний педагог обов’язково повинен орієнтуватися в нових та ефективних методах та прийомах роботи. Проектна діяльність сьогодні набуває неабиякої популярності. Саме цю тему обрали для розгляду класні керівники нашої школи на засіданні методичного об’єднання, яке підготувала та провела 22 січня на базі ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія» заступник директора з виховної роботи Ольга Дмитрівна Козуб. Тема засідання сучасна та актуальна –  «Проектний метод у компетентнісно-спрямованій освіті».

На початку засідання  класні керівники об’єдналися в мікрогрупи за допомогою прийому «Обери колір», після чого О.Д. Козуб розповіла про засади проектної технології, познайомила учасників з теоретичною базою даного питання. Повідомлення інформації супроводжувалося показом змістовної мультимедійної презентації, в якій висвітлювалися основні тези виступу. В ході виступу всі разом  пригадали та визначилися, які ключові компетенції формуються у ході реалізації проекту як методу навчання та виховання підростаючого покоління.

Також була проведена інтерактивна вправа «Закінчи речення» (Відносини «учитель – учень» у проектній діяльності), яка сприяла педагогів долучитися до активної участі в обговоренні важливих питань виховної роботи. Вчителі  взяли активну участь у виконанні вправ, ґрунтовно висловлювали свою думку, проявили ініціативність та креативне мислення.

Класний керівник 3-В класу Жогло Т.О. поділилась досвідом роботи в проектній технології. Її робота була націлена на співпрацю класного керівника, дітей та батьків класу. Особливо педагоги зацікавилися проектом, результатом якого стало створення родинного дерева класу, до якого входять діти, які навчаються в класі, та їхні родичі, які є випускниками нашої школи.

Потім класні керівники працювали у своїх мікрогрупах над практичним завданням – створенням проектів за шаблоном на задану тему. За короткий час вийшли цікаві та різнопланові проекти. Завершальним етапом стало анкетування педагогів на тему «Чи готовий класний керівник до проектної діяльності?». Висвітлення результатів анкетування відбулося на методичній раді у вигляді презентації кругових діаграм.

Козуб О.Д, заступник з ВР

Подобається

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *