Досягнення легкоатлетів Чаплинської селищної ради в обласній Спартакіаді

26 квітня команда з легкої атлетики ОЗ НВК «Чаплинська школа-гімназія», яка складається з 17 спортсменів – переможців Першості Чаплинської селищної ради з легкої атлетики за програмою Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти 2017-2018 навчального року, брала участь у фінальних змаганнях обласної Спартакіади, де гідно виступили як юнаки, так і дівчата. Поряд з нами змагалися 16 команд Херсонської області. Наполегливі тренування та праця під час навчально-тренувального процесу дали свої результати. Найбільше порадували своїми досягненнями дівчата – легкоатлетки, під керівництвом вчителя фізичної культури   ОЗ НВК «Чаплинська школа-гімназія», керівника гуртка з легкої атлетики Чаплинського ДЮКФП  Яцюк Н.А.

 

Пальона Марія зайняла І місце серед дівчат 2003 року народження і молодше зі штовхання ядра з результатом 9,06 м. Марія вже другий рік поспіль здобуває пальму першості з даного виду змагань. Такий показник є значним проривом у легкій атлетиці для громади. Ми пишаємося юною спортсменкою.

Вітаємо також Трюхан Оксану, яка посіла ІІІ місце серед дівчат  2001-2002 років народження  з бігу на 800 м. з результатом 3, 00,0 хв.

Учасники змагань були задоволені та отримали багато приємних вражень. Тож, займайтеся фізичною культурою та спортом у всіх їх проявах, будьте сильними, здоровими, мужніми та вправними. Так тримати!!!

 

 

Подобається

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *