День працівників освіти – 2018

Вже стало традицією, що випускники школи готують напередодні Дня працівників освіти свято для своїх наставників. У цьому році одинадцятикласники разом з класним керівником Яцюк Наталією Анатоліївною та організатором дитячого колективу Мончик Тетяною Миколаївною зробили все на найвищому рівні. Яскраво, творчо, креативно – саме такі слова спадають на думку, коли ми, вчителі, згадуємо День працівників освіти 2018 року.

Зранку лунала запальна музика, кожен вчитель отримав кольорову кульку зі словами побажань, а надалі всіх чекала фотозона з яскравим банером, де кожен вчитель міг зробити чудові фото на згадку про своє професійне свято.

На  свято були запрошені всі працівники гімназії, а також ветерани педагогічної праці. Зі словами вдячності до присутніх звернулася директор гімназії Смаровоз Л.С., яка подякувала всім за сумлінну працю та побажала творчих успіхів, терпіння та натхнення. Пісні, танці, жарти – все пройшло як мить. До привітань долучилися і наймолодші гімназисти – першокласники. 

Працівники школи щиро вдячні випускникам та батькам, які долучилися до організації свята. Віримо, що наші випускники після закінчення школи будуть згадувати своїх наставників зі словами вдячності та теплоти.

 

Подобається

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *