День відкритих дверей

Ось і закінчився День відкритих дверей у школі, який щорічно проходить на початку та наприкінці навчального року. Саме в цей день у школу приходять гості: в першу чергу це, звичайно, батьки, бабусі та дідусі, а також представники громадськості. Вони мають змогу цілий день провести зі своєю дитиною, проспостерігавши, як вона відчуває себе у колективі однолітків, як діти спілкуються між собою, як вчителі працють з класом.

Також протягом дня в теплій та дружній атмосфері гості спілкуються з адміністрацією школи, вирішують питання та діляться враження від почутого та побаченого.

Цьогоріч на День відкритих дверей завітало дуже багато батьків. Звичайно, найбільше було гостей в учнів початкових класів. Хочеться відмітити те, що, залишаючи відгуки в Книзі, батьки діляться своїми враженнями, дякують наставникам за нелегку роботу, захоплюються майстерністю наших викладачів та їхніми формами роботи, відзначають достойне технічне обладнання кабінетів.

Батьки також милуються виставкою, на якій представлені роботи гуртківців.

Закінчується день засіданням Ради школи, де батьки заслуховують звіти Голови ради школи та вчителів. Далі батьків чекають батьківські збори, на яких підводяться підсумки дня.

Можна сміливо сказати, що День відкритих дверей завжди викликає інтерес у батьків. Вони чекають на нього, а вчителі, в свою чергу, мають змогу ще раз поспілкуватися з батьками.

До нових зустрічей у новому навчальному році!

Подобається

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *