Гастролі дитячого театру “Пульс”

 Не вперше й не востаннє ми повідомляємо про наші перемоги. Сьогодні в м. Херсон відбувся обласний конкурс дитячих театральних колективів “Мельпоменочка”.

Наш колектив вперше взяв участь у заході такого високого рівня. І відразу перемога! 

Варто зауважити, що наш виступ за програмою знаходився ближче до середини, а учасників важко було полічити (усе приїздили та приїздили), тому дух конкуренції трохи паморочив нам голови.

Перший колектив, другий, десятий. Здавалося, що з кожним номером хист та освіченість акторів росли більше і більше. Певно, у кожного з нас закрадалася думка: “Хм, а це так дивно: у всіх веселощі та казки, а в нас голодомор…”

Проте, не дивлячись ні на що, ми привезли людям правду, життя, народне горе, улюблену виставу “97” М. Куліша. Процес почався: “О-сии-а” на сцені, уважні очі слідкують за сценарієм за кулісами, тремтячі руки при собі. На мою думку, цього разу ми зіграли найкраще. Чітко запам’ятались слова серйозним голосом:”Скажи, Орино, ти їла своїх дітей?”, глибокий, понурений погляд і плач у залі.

Ми мали гідних конкурентів, гарний власний виступ і як результат ІІІ місце! Потім зі спокійною душею та музикою й піснями на весь салон автобуса поїхали на Фабрику, аби смачно поїсти!

Учасниця колективу Трюхан Оксана

Подобається

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *