Спортивне життя

Шкіряний м’яч та легкоатлетичний крос 

 

 

 

Тиждень фізкультури та спорту-2018

Старти надій-2018

 

Урок на снігу у 10 класі 

 

 

 

 

 

 

 

 

“На старт! Увага! Руш!” або декілька слів про те, як проходили змагання

з легкоатлетичного кросу

Ранок. Субота. Вихідний. Є нагода вискочити зранку на ринок та прикупити собі щось. Ага ж. Базарний день як ніяк. Перехожі зупиняються і роздивляють

ся, як на центральній площі монтують велику сцену для вечірнього концерту. А чому дітлахів так багато?

Прийшли на репетицію? Та ні. Якісь номерки у них на грудях. Що відбувається? Мало хто відразу здогадався, що всі зібралися на змагання з легкоатлетичного кросу на честь 223 річниці з Дня народження рідного селища. Саме так вирішала спортивна громада нашої ОТГ відсвяткувати День Чаплинки. Взяти участь у кросі мали змогу всі бажаючі, віком від 8 років.

Наймолодші хлопці та дівчата змагалися на дистанції 200 та 300 метрів; ті, хто старші долали відстань 500 метрів; старшокласники 1000 та 2000 метрів. А ті, хто мав спеціальну підготовку, бігли аж 10000 м. (10 км).

Червона стрічка на фініші! Перемога! Хто не мріяв про перше місце? На фініші емоції, вболівальники, оплески, вода, яблука, банани та… медична сестра з нашатирним спиртом. Ох і нелегко ж давалися ті метри…

Група підтримка на висоті. Дружно підтримують своїх, вигукуючи їхні імена. Учасників було дуже багато! Скажемо по секрету, організатори підготували 120 номерів і їх не вистачило на всіх. Відповідно, учасників було більше 120. А якщо точно, то 78 хлопців та 70 дівчат. Про що це говорить? Про те, що полюбляє наша молодь спорт. «Більше б таких змагань! – говорять батьки, які прийшли підтримати своїх дітей. – Хоч від комп’ютерів їх відірвали. А то б сиділи цілісінький день коло гаджетів».

Відрадно те, що учні нашої гімназії взяли активну участь у цих змаганнях і вибороли призові місця, посівши 1 місце серед 5 шкіл, що брали участь у змаганнях. До вашої уваги імена тих, хто  прославив нашу гімназію. Вітайте майбутню олімпійську зміну:

 1. Бурейко Максим (3–В)
 2. Жогло Катерина (3–В)
 3. Вакулко Олег (4–А)
 4. Боблюк Максим (4-А)
 5. Грабко Роман (4-Б)
 6. Тимошенко Софія (4-А)
 7. Чепелева Олена (5 кл.)
 8. Фоменко Владислав (6 кл.)
 9. Білоущенко Андрій (6-В)
 10. Царюк Антон (8-А)
 11. Кулик Артем (8-Б)
 12. Шаповаленко Настя (8-Б)
 13. Біцюк Діана (8-Б)
 14. Спірідонова Марія (8-А)
 15. Трюхан Ірина (11 кл.)
 16. Оріховська Тетяна (10 кл.)
 17. Сікоцінський Ілля (11 кл).

Імена наступних спортсменів озвучимо окремо, адже вони здолали дистанцію 10 км.

 1.   Ніколенко Олексій (9-В)
 2.   Вечірко Вячеслав (11 кл)
 3.   Бериславський Данило (10 кл)
 4.  Яцюк Наталя Анатоліївна (вчитель фізичної культури),
 5.  Балясна Валентина Анатоліївна (вчитель фізичної культури)
 6. Звонарьова Вікторія (випускниця нашої школи).

Привітати з перемогою спортсменів прийшли голова селищної ради Фаустов О.Г. та начальник відділу освіти Кулик О.Є. Вони вручали переможцям Почесні грамоти та медалі, а також грошову винагороду тим, хто здолав 10-кілометрову дистанцію.

Фізкульпривіт всім учасникам, а організаторам свята – браво!

 

  

Перемога! 

Нещодавно відбулися легкоатлетичні змагання “Старти надій” серед учнів 7 класів нашої територіальної громади. Збірна команда учнів ОЗ НВК “Чаплинська школа-гімназія” посіла І місце і 26 жовтня бути брати участь в зональних змаганнях області. Бажаємо перемог та спортивних звитяг! 

Олімпійський тиждень у НВК «Чаплинська школа-гімназія»

     Педагогічні працівники та учні школи – гімназії  з великим задоволенням та завзяттям сприйняли звістку про  проведення

тижня фізичної культури та спорту  в стінах рідної школи. Відрадно те, що всі заходи проходили в той час, коли на олімпійських аренах Ріо-де-Жанейро проходили Паралімпійські ігри, де українські спортсмени   гідно захищали  честь нашої країни.

    Тиждень розпочався з проведення «Олімпійських уроків», на яких

переглядалися цікаві презентації про історію виникнення олімпійських ігор, про заняттями фізичними вправами та здоровий спосіб життя в наш  непростий час. Учні початкової школи прийняли активну участь в змаганнях «Веселі старти» та конкурсах малюнків, присвячених фізичному вихованню.

Учні основної школи  продемонстрували свої вміння та навички в футболі та «малюкболі», «Стартах Надій». Це були складні змагання і не кожен зміг в повній мірі показати свою майстерність, уміння та навики . Але все ще попереду, адже навчальний рік тільки починається і можливість довести, « хто сильніший» як в класі,так і серед класних колективів ми матимемо ще багато разів.

       Для учнів старшої школи були проведені легкоатлетичні забіги та змагання зі спортивних ігор.

      По завершенню тижня в школі були підбиті підсумки та вручені грамоти переможцям. Крім цього, в ході тижня учні зустрічалися з місцевими спортсменами, тренерами, випускниками школи, активістами, які кожної години роблять все  для того, щоб наша нація росла сильною, здоровою, готовою до будь-яких випробовувань.  Діти були задоволені та отримали багато вражень від змагань. Тож, займайтеся фізичною культурою та спортом у всіх їх проявах, будьте сильними, здоровими, мужніми та вправними.

   Г. Добрянський, вчитель фізичної культури

   НВК «Чаплинська школа-гімназія»

 

  Спорт єднає покоління

 Надворі зима, холоди, а у спортивному залі НВК «Чаплинська школа-гімназія» -гаряче. Адже тут нещодавно відбулася зустріч поколінь – волейбольна гра між батьками та учнями школи.

  Склад команди батьків: Фаустов О, Бериславський В, Породзінський В, Білий О, Фисина В, Клименко В, Вакулко Т.

  Склад команди учнів: Породзінський Л,Зеленяк І, Ковальов В, Невінчаний М, Бериславська Т,Фаустов Е, Лелеко А, Чикиренда А.

Гра проходила напрочуд стрімко та несподівано. На протязі всіх 5 партій була певна інтрига та напруга. Лише трішки не вистачило злагодженості в діях батьківської  команди, щоб здобути перемогу.  Та цікава гра закінчилась з рахунком 3:2 на користь учнів. Задоволення отримали величезне.

 Думаю, що батьки не засмутились, адже вони прийшли за власним бажанням  не тільки для того, щоб здобути перемогу, але й просто з користю та весело провести час. А учнівська команда мала чудову нагоду зайвий раз перевірити свої сили та спортивну міць старшого покоління.

Глядачі у залі палко підтримували обидві команди і щиро раділи перемогам.

Я думаю, що у  нашому закладі, як і у новоствореній територіальній громаді, потрібно проводити такі заходи, адже зовсім не обов’язково бути професіональним спортсменом, щоб отримувати користь та насолоду від занять спортом. Багато хто з людей бігають, хтось ходить на аеробіку та фітнес, хтось грає у волейбол чи займається карате. Головне, щоб це подобалося. А разом з тим, це робить нас фізично сильними та впевненими у собі, а також дає можливість знайомитися з багатьма цікавими людьми.

 

                                                 Г. Добрянський –вчитель  фізичної культури

                                                 НВК «Чаплинська школа-гімназія»

Подобається