Національно-патріотичне виховання

День козацтва-2018

Джура

Спірідонова Ю.В.

Чудове свято для наших гостей-захисників

Напередодні великих свят – Дня захисника України, Дня українського козацтва та Дня Покрови святої Богородиці – гімназія радо відчинила двері військовослужбовцям, які несуть службу на території нашого селища. Гостей радо зустріли учнівські колективи і запросили до своїх класів, де діти та військові мали змогу поспілкуватися на вільні теми. Як говорили самі гості, їм дуже сподобалося спілкуватися з підростаючим поколінням. Хтось згадував свої шкільні роки, хтось пригадав своїх власних дітей, залишених вдома, а дехто давав слушні настанови юнакам та дівчатам про навчання в школі.

На згадку про зустріч діти подарували солдатам квіти, символічні обереги та запросили до актової зали на святковий концерт.

Зі словами подяки до педагогічного та учнівського колективу звернувся командир батальйону підполковник Кубайчук Василь Борисович. Він наголосив на тому, що гімназія стоїть на правильному шляху, і саме такими дієвими методами ми зможемо виховати в молоді почуття патріотизму.

Зі словами вдячності до тих, хто захищав Соборність і незалежність України в 20 столітті і продовжує її відстоювати в 21 столітті, до присутніх звернувся голова Чаплинської районної державної адміністрації Бурейко Олександр Альбертович.

Директор гімназії Л.С. Смаровоз привітала всіх зі святом та щиро подякувала тим, хто і сьогодні стоїть на захисті кордонів нашої держави. «Завдяки таким простим воїнам, як ви, ми спимо спокійно», – завершила свій виступ Любов Степанівна.

 

Гості в залі щиро підтримували виступ рою «Турбаїці», неодноразових переможців районних та обласних змагань військово-патріотичної гри «Джура».

Не стримували сліз під час виконання Наталією Анатоліївною Яцюк пісні «Кленова балада» та слухаючи вірш Влада Дрозда «Небесна сотня». Щиро аплодували нашим вокалістам Марії Криволап, Олі Яцюк, Анні Коваленко, Єві Фаустовій та Марії Бурлак.

Ну, а гуморески Сергія Збризького не залишили байдужими нікого! Як йому гучно аплодували!

Скрипка зачарувала всіх! Тиша панувала у всьому залі під час виконання ліричних композицій Даніїлою Середою та Віталієм Касьянчуком.

Звичайно, не залишились осторонь свята учасники танцювального колективу «Сузір’я» (кер. Мончик Т.М.), які подарували присутнім декілька хореографічних композицій: «Колисанка», «Німецька полька», «Ковбої» та «Ритм сердець».

Концерт завершився виступом Н.А. Яцюк, яка виконала пісню «Я бажаю вам добра». Свято провели ведучі Кондратюк Каріна та Коцюбцький Денис.

Гості стоячи аплодували артистам та дякували за таку теплу зустріч, яку змогли організувати напередодні їхнього свята педагогічний та учнівський колектив гімназії.

Ми щиро віримо в те, що саме завдяки таким заходам ми зможемо виховати наших учнів справжніми патріотами Батьківщини. І саме так ми зможемо віддячити тим, хто сьогодні стоїть на варті нашого спокою. Слава Україні!

 

 

Подобається